Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuální novinky

Aktuální bonusy

TOP Internetové sázkové kanceláře

Kamenné i online sázkové kanceláře

Kamenné sázkové kanceláře

Sázkové kanceláře s omezeným provozem

Zrušené sázkové kanceláře

Vysvětlení pojmů

Užitečné odkazy

Sázková kancelář BetNGo.com

Jednoduše vsadit si a jít. To je hlavní motto sázkové kanceláře Betngo.com, další z řady sázkových kanceláří, které nejsou v České republice příliš známé. A je to škoda. Kdo se totiž chystá zažít něco víc, musí vstoupit do něčeho nového a originálního.

Sázková kancelář Betngo.com si zakládá na kvalitě, perfektním zákaznickém servisu a rychlosti. Sídlí v Nizozemských Antilách, v hlavním městě Curacao, což je ostrov mezi Severní a Jižní Amerikou. Kromě sportovních sázek provozuje i on-line kasino nebo poker. Stránky Betngo.com vás hned na první pohled zaujmou svou jedinečnou grafikou a přehledností. Sázejte i vy u Betngo.com!

Web Betngo.com je provozován ve čtyřech jazykových mutacích, kromě angličtiny ještě v portugalštině, řečtině a polštině. Registrace na Betngo.com je jednoduchá, stačí vyplnit jen přehledný registrační formulář, na který se dostanete kliknutím na "New Account". Zde následně vyplníte vaše uživatelské údaje a zvolíte si měnu. K dispozici jsou euro, americký dolar a švédská koruna. Poté již stačí jen kliknout na zelené tlačítko "Register Now!" a potvrdit aktivační e-mail, který vám bude zaslán na adresu, kterou jste uvedli při registraci. Ihned poté můžete vložit peníze na váš sázkařský účet (tlačítko „Deposit now“).

Na výběr máte z několika možností vkladů, například přes eKonto banky Reiffeisenbank. Minimální vklad je v tomto případě 5 EUR, maximální 3000 EUR. Další možností je vklad přes internetové peněženky Skrill a Neteller. Zde je minimální vklad stanoven na 10 EUR (Skrill) a 5 EUR (Neteller), maximální vklad je poté u obou stejný - 5000 EUR. Další možností dostupnou pro Evropany je vklad platební kartou VISA či Mastercard. Minimum je 1 EUR, maximum 5000 EUR. Všechny tyto vklady jsou bez poplatku, ten se platí pouze v případě Paysafecard (5%).

Výběry se provádí stejně jednoduše a jsou zdarma. Vybírat můžete přes Moneybookers (doporučujeme) a Neteller, kreditní kartou, případně bankovním převodem. Minimální výběr je 20 EUR (případně ekvivalent v jiné měně). Z vrchu nejste omezeni.

Kurzová nabídka Betngo.com je sice poněkud omezená, ale vybrat si určitě můžete. Vsadil si lze na fotbal, hokej, házenou, tenis, basketbal, americký fotbal, rugby a další sporty. V nabídce jsou například i česká nejvyšší soutěž ve fotbale a česká hokejová extraliga. Poskytovány jsou i live sázky, tedy sázky na již rozehraná utkání. V případě této sázkové kanceláře se jedná o novější, avšak velice oblíbený produkt. To se koneckonců podepisuje i na samotné nabídce dostupných zápasů, která je opravdu velká.

Výhody sázkové kanceláře BetNGo.com

  • vysoké kurzy
  • live sázky
  • bonus k prvnímu vkladu
  • spolehlivost a rychlost
  • přehledný a graficky zdařilý web

Nevýhody sázkové kanceláře BetNGo.com

  • užší kurzová nabídka

Bonusy sázkové kanceláře BetNGo.com

Sázková kancelář Betngo.com nabízí novým zákazníkům k jejich prvnímu vkladu bonus 50% až do výše 50 eur. Stačí se zaregistrovat, provést vklad o minimální výši alespoň 10 eur a vložit bonusový kód "SPORTS50". Bonus bude automaticky přičten na váš herní účet. Pro výběr bonusu je potřeba uzavřít alespoň 10 sázek v jeho hodnotě s kurzem 2,0 a výše.

Jak se zaregistrovat a získat bonus?

Klikněte níže na odkaz Chci sázet u Betngo.com, zaregistrujte se, vyberte způsob platby, následně vložte peníze na Váš sázkařský účet a začněte vyhrávat!

Chci sázet u BetNGo.com a získat bonus!


Servis: Přidej k oblíbeným | Vytiskni stránku | Mapa webu | AKTUÁLNÍ BONUSY!